1. מה התשואה של האיתותים שלך?
  לצערי, בהתאם להוראת הרשות לניירות ערך, חל איסור לספק מידע אודות תשואות עבר של שירות איתותים.
 1. מה הסוד שלך – איך את יודעת במה להשקיע?
  זה לא סוד. זו פשוט עבודה קשה. אני מאמינה בניתוח כלכלי-פונדמנטלי של ניירות ובהבנה של אירועים מאקרו כלכליים וההשפעות הצפויות שלהם על הניירות השונים. לאחר שזיהיתי עסקה שיש בה הצדקה כלכלית, אני נעזרת בגרף בכדי לבחור את התזמון הנכון לעסקה ואת גבולות הגזרה של העסקה מבחינת הגבלת הפסד (stop loss) ולקיחת רווח (take profit). שנים של מסחר בנפחים ובקצבים גדולים איפשרו לי לשפר את הטכניקה האישית שלי להצליח לבחור את הנקודות המיטביות בעסקאות שונות.
 1. כל כמה זמן את שולחת איתות?
  האיתותים אינם נשלחים בתדירות קבועה וידועה מראש, אלא הם תלויים בכך שאני מזהה עסקה טובה שכדאי לתזמן למועד הנוכחי. אני לא שואפת להציף את המשקיעים באיתותים רבים רק בכדי לייצר היקפי מסחר גבוהים, אלא אני מכוונת לאיתותים איכותיים בלבד.
 1. איך נראה איתות?
  האיתותים נשלחים בשתי צורות שונות: גרסה קומפקטית ומקוצרת שנשלחת כמסרון (SMS) לנייד, וגרסה מפורטת יותר הנשלחת במייל. האיתות כולל סימבול של נייר הערך לפעולה, מחיר, וכן מחיר מוצע ללקיחת רווח (Take Profit, ובקיצור: TP) ומחיר מוצע להפסקת הפסד (Stop Loss, ובקיצור: SL).
 1. מה רמת הסיכון של האיתותים?
  רמת הסיכון של ההמלצות השונות שלי משתנה ממקרה למקרה, ואין רמת סיכון אחידה וקבועה. ראוי לציין כי חלק מהעסקאות המומלצות נחשבות השקעות הכרוכות בסיכון גבוה.
 1. קיבלתי איתות, ואני רוצה לבצע אותו בצורה אוטומטית. תוכלי לבצע זאת עבורי?
  שירות איתותים הינו שירות של ייעוץ השקעות, כאשר אתה צריך להחליט בסופו של יום אם העסקה מתאימה לצרכיך. אין באפשרותי לבצע זאת עבורך.
 1. קיבלתי איתות, אבל יש לי שאלה לגביו. אפשר?
  אז זהו, שלא. לצערי, בהתאם להוראת הרשות לניירות ערך, חל איסור על מענה אישי על שאלות בנוגע לאיתותים. הרשות לניירות ערך מתירה אך ורק התקשרות אישית לצורך תמיכה טכנית.
 1. אני חווה בעיה טכנית באתר. אפשר ליצור קשר?
  כן. בהתאם להוראות הרשות, אני רשאית לתת תמיכה טכנית בלבד בצורה אישית ולא מקוונת. אנא צור קשר בהתאם לפרטים המופיעים באתר.
 1. יש לי בעיה שקשורה בחיוב בכרטיס האשראי שלי. אפשר ליצור קשר?
  כן. בהתאם להוראות הרשות, אני רשאית לתת תמיכה טכנית בלבד בצורה אישית ולא מקוונת. אנא צור קשר בהתאם לפרטים המופיעים באתר.
 1. יש לי בעיה שקשורה בחשבוניות. אפשר ליצור קשר?
  כן. בהתאם להוראות הרשות, אני רשאית לתת תמיכה טכנית בלבד בצורה אישית ולא מקוונת. אנא צור קשר בהתאם לפרטים המופיעים באתר.
 1. מה זה השאלון הזה?
  בהתאם להוראת הרשות לניירות ערך, עליי לוודא כי אתה מתאים לקבל שירות איתותים. לצורך כך, עליך למלא שאלון מקוון קצר, בן פחות מ-20 שאלות אמריקאיות, הבוחן את מידת ההבנה הפיננסית שלך, ניסיונך בשוק ההון, הבנתך את מהות שירות האיתותים כשירות ייעוץ שאינו אישי ואשר אינו מותאם לצרכים האישיים שלך, ואת הסיכונים הכרוכים בכך. באם תעבור את השאלון, תוכל להירשם לשירות האיתותים שלי.
 1. מה מחיר השירות?
  השירות ניתן בעלות חודשית של 249 ₪, ללא התחייבות לתקופה כלשהי. חודש ניסיון ראשון ניתן בעלות סמלית של 9.90 ₪. 
 1. האם יש לך רישיון?
  כן, יש לי רישיון לניהול ולייעוץ השקעות מטעם הרשות לניירות ערך.
 1. איך אדע שהשירות מוצלח?
  מאחר ואני לא יכולה להציג את איתותי העבר אני מציעה לך להצטרף לשירות בעלות של 9.90 ש"ח לחודש הראשון ועל ידי כך לאפשר לך לבדוק את טיב השירות שלי. במידה ולא תהיה מרוצה תוכל להתנתק מהשירות.